BITCOINTe kluczowe wskaźniki sprawiają, że Bitcoin jest bardziej optymistyczny

Bitcoin jest wartość została doceniając w ciągu ostatniego tygodnia i wynosi obecnie $ 11 377. Wartość aktywów cyfrowej zadebiutował kilka dni z powrotem na $ 11.731, ale nie mógł utrzymać się na tym poziomie i wsunął niższe.

Jednak utrzymanie BTC powyżej 11 tysięcy dolarów było oznaką ulgi dla większości traderów, którzy nadal stawiają na byczą przyszłość monety

Pozytywne nastroje rosną, ponieważ wartość rośnie wraz z napływem zainteresowania ze strony prywatnych firm, takich jak Square. Zainteresowanie instytucjonalne i detaliczne przeważyło na rynku i rosło, ponieważ nastroje Immediate Edge, które do niedawna były w obszarze strachu, przesunęły się w kierunku indeksu Greed. To rosnące zaufanie do rynku było wspierane przez wskaźnik hash, który 14 października osiągnął najwyższy poziom w historii, przekraczając 140 EH / s.

Było to o 36% wyższe niż wskaźnik hashowania na początku roku, co sugeruje, że podstawy bitcoina są tak samo mocne jak zawsze, a sieć jest najbezpieczniejsza.

Dodatkowym elementem bezpiecznej sieci były rosnące opłaty transakcyjne. Wcześniej, gdy cena Bitcoina zaczęła się konsolidować w czerwcu, spadły również opłaty transakcyjne. Jednak gdy aktywa cyfrowe podążają ścieżką zwyżkową, opłaty transakcyjne również zaczęły rosnąć.

Obecnie opłaty transakcyjne stanowią prawie 9,5% przychodów górników i stały się istotnym składnikiem przychodów górników po majowym obniżeniu o połowę

Według badań Arcane , opłaty transakcyjne nie były tak silnie uzależnione od opłat transakcyjnych od czasu byka 2017 roku.

Wraz ze wzrostem kursu hash i utrzymaniem rentowności górników, rynek składa się z pewnych siebie traderów, a nawet starzy traderzy budzą się na tym nowym rynku. Zgodnie z doniesieniami, 14 października wydano kolejną nagrodę blokową za 2010 r., Dodając do liczby bitcoinów z „ery Satoshi” przeniesionych w 2020 r. Wygląda na to, że rynek przygotowuje się do rajdu, jednak długość ani intensywność tego samego nie mogą być znany.